До відома суб’єктів господарювання, потенційних покупців

Дата: 31.08.2023 14:32

На території Веселинівської селищної територіальної громади знаходиться  об’єкт малої приватизації державної власності - Нежитлова будівля за літ.А розташована за адресою Вознесенський р-н, смт Токарівка, вул. Елеваторна, 6.

Згідно з Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна» для проведення аукціонів під час воєнного стану необхідна ініціатива потенційних покупців (фізичних і юридичних осіб). Потенційні покупці мають надіслати лист довільної форми на адресу органу приватизації про намір приватизації об’єкта (Регіональне відділення фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях).

З метою забезпечення надходження коштів від приватизації державного майна, які в першу чергу спрямовуються на підвищення обороноздатності країни, запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в аукціоні щодо зазначеного об’єкту приватизації.

Селищна рада