Регіональний координатор взаємодії з громадськістю уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області Вадим Жепало провів зустріч з родинами військовополонених, родинами зниклих безвісти військовослужбовців

Дата: 31.07.2023 09:18

Зустріч регіонального координатора взаємодії з громадськістю уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області Вадима Жепало з родинами військовополонених,  родинами зниклих безвісти військовослужбовців було проведено 27 липня на території Веселинівської територіальної громади. Учасники зустрічі  отримали можливість ознайомитися з інструментами та механізмами роботи Консультаційного центру Південного регіону Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, отримали інформацію про повноваження та діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо звільнення військовополонених та цивільних осіб, які незаконно утримуються РФ, обговорили механізм зміни статусу зниклого безвісти військовослужбовця у разі отримання інформації про його перебування у полоні. Присутні отримали брошури з контактами громадської приймальні Південного регіонального центру.

Також Вадим Жепало роз'яснив,  як правильно звертатись до громадської приймальні озвучив  порядок реєстрації та розгляду заяв.