Привітання селищного голови з Днем медичного працівника України

Дата: 27.07.2023 10:58

Шановні  медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом! У цей день висловлюю найтепліші слова вдячності представникам однієї з найшляхетніших  професій, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя!

Вже вдруге більшість з вас відзначає своє професійне свято на робочому місці, рятуючи поранених військових і цивільних, допомагаючи внутрішньо переселеним через війну українцям. Дякую всім вам за невтомну та важку працю, за врятовані життя, за ваш неоціненний вклад у перемогу України.

Бажаю вам щастя, наснаги й злагоди! А всім нам − миру та Перемоги!

Веселинівський селищний голова Олександр РУМЯНЦЕВ