ВАЖЛИВО: економне використання електроенергії

Дата: 14.11.2022 09:57

На виконання доручення керівництва обласної військової адміністрації від 04.11.2022 № 4025/05-28/2-22 щодо виконання листа Міністерства розвитку громад та територій від 04.11.2022 № 7/9.3.2/11761-22 про масові відключення світла, які спричинені збройною агресією рф внаслідок ударів по енергосистемі України якими було зруйновано 30% українських електростанцій. При цьому близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.

Означене змусило до введення додаткових невідкладних системних заходів, спрямованих на економне використання електроенергії не тільки підприємствами та установами але і кожним домогосподарством.

З метою зниження навантаження на електромережі кожного населеного пункту  територіальної громади та економії електроенергії просимо керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, громадян, ОСББ вжити заходів щодо максимального зменшення використання електроенергії, зокрема:

- встановивши енергозберігаючі лампи, які працюють у 5-8 разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналогічної освітленості;

- встановивши світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини.

- дотримуватися порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електроенергії.

Веселинівска селищна рада     Фото без опису