Про затвердження додаткових заходів

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ  КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ   ДЕРЖАВНОЇ   КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ   СЛУЖБИ   УКРАЇНИ У ВЕСЕЛИНІВСЬКОМУ РАЙОНІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

від 17.03.2020 р.                                       cмт Веселинове                                                    № 8

Про затвердження

додаткових заходів

З метою попередження виникнення гострої респіраторної хвороби, спричиненою короновірусом COVID-19 серед працівників Управління Державної казначейської служби України у Веселинівському районі Миколаївської області (далі-Управління) керуючись законом України «Про державну службу», постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19», наказу Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області від 16.03.2020 № 19 «Про затвердження додаткових заходів»

НАКАЗУЮ:

1. Тимчасово, до 03.04.2020 обмежити доступ відвідувачів до адміністративної будівлі  і службових приміщень апарату Управління, крім обслуговуючого персоналу, який забезпечує безперервну діяльність органів Казначейства, представників розпорядників коштів, інших підприємств, установ і організацій, рахунки яких відкрито в Казначействі та з якими укладено договір на розрахунково-касове обслуговування.

2. Відділу надходжень та видатків (Ірина БУТРІЙ), головному спеціалісту з інформаційних технологій та захисту інформації (Валентина НЕІЛИК) забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед розпорядників коштів та інших клієнтів, які перебувають на розрахунково-касовому обслуговуванні в Управлінні  про переваги застосування системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства-Казначейство» як одного із засобів обмеження особистих контактів та попередження розповсюдження інфекційних захворювань.

3. Продовжити опрацювання письмових чи електронних звернень громадян, призупинивши на період до 03.04.2020 особистий прийом громадян начальником Управління та його заступником забезпечивши при цьому у визначені дні проведення особистих прийомів комунікацією з громадянами засобами телефонного зв’язку.

4. Головному спеціалісту з інформаційних технологій та захисту інформації Валентині НЕІЛИК забезпечити інформування відвідувачів про тимчасове обмеження допуску до адміністративної будівлі і службових приміщень апарату Управління.

2

5. Скасувати на період до 03.04.2020 службові відрядження працівникам апарату Управління.

6. Керівникам самостійних структурних підрозділів Управління:

1) провести з працівниками самостійних структурних підрозділів роз’яснювальну роботу щодо:

необхідності дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей під час перебування на території Управління  та не допускати вихід на роботу у разі виявлення у себе симптомів респіраторного захворювання;

необхідності звернення працівника до медичного закладу у випадку появи у нього симптомів респіраторного захворювання;

можливості працівників, які мають дітей до 14 років, скористатися на період оголошення карантину оплачуваними відпустками поза графіком відпусток, а також відпустками без збереження заробітної плати, що надаються працівникам у порядку, визначеному законодавством;

необхідності оцінки ризиків для особистого здоров’я, що можуть виникнути у разі відвідування інших країн під час відпустки.

7. Прибиральнику службових приміщень(Наталія ГОРБАЧИК) посилити дезінфекційний режим в адміністративному будинку і службових приміщеннях апарату Управління.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник                                                                                                   Ірина СТАВНІЧЕНКО

ВНУТРІШНІ ВІЗИ

Заступник начальника управління –

начальник відділу надходжень та