Про підготовку антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2019 рік

Про підготовку антикорупційної програми

Державної казначейської служби України на 2019 рік

Наказом Державної казначейської служби України від 15.02.2018 № 55 “Про заходи щодо підготовки антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2019 рік”, затверджено план заходів Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України, персональний склад якої затверджено  наказом Казначейства від 16.03.2017 № 86 (в редакції наказу від 26.11.2018 № 360).

Згідно з п. 3 Плану та  рішенням Комісії від 14.02.2019, в період з 15.02.2019 року по 25.02.2019 року, проводиться анонімне опитування щодо наявності корупційних ризиків у діяльності органів Казначейства за встановленою формою, шляхом надсилання заповненої анкети на електронні скриньки: PostnykovM@treasury.gov.ua, anticorrupt@treasury.gov.ua,  або   поштовим відправленням на адресу: 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, Державна казначейська  служба України,  Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України.

Враховуючи викладене вище, пропонуємо клієнтам Казначейства та його територіальних органів, представникам громадськості та експертам, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи Казначейства, іншим особам, долучитись до процесу підготовки антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2019 рік, шляхом прийняття участі в анкетуванні, або направленні на нашу адресу (в тому числі анонімно) пропозицій, рекомендацій, зауважень з питань визначення корупційних ризиків в роботі органу.

Додаткова інформація про анонімне опитування та анкета розміщені за посиланням: https://www.treasury.gov.ua/ua/news/pro-pidgotovku-antikorupcijnoyi-programi-derzhavnoyi-kaznachejskoyi-sluzhbi-ukrayini-na-2019-rik . Просимо Вас прийняти участь у вказаному процесі.