Про направлення проєкту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки

Розпорядникам та одержувачам

бюджетних коштів

Про направлення проєкту Антикорупційної

програми Державної казначейської служби

України на 2020-2021 роки

Управління Державної казначейської служби України у Веселинівському районі Миколаївської області (далі – Управління) повідомляє, що Комісією з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України (далі – Комісія) схвалено проєкт Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020 – 2021 роки (далі – Проєкт).

Відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з урахуванням вимог Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 № 1379, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22.01.2018 за № 87/31539, з метою забезпечення прозорості та відкритості підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020 – 2021 роки, Комісія пропонує клієнтам Казначейства та органів Казначейства, представникам громадських організацій, закладів освіти та наукових установ, громадським експертам та іншим зацікавленим особам надавати зауваження та пропозиції до Проєкту.

Після затвердження в установленому порядку Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020 – 2021 роки її дія поширюватиметься на всю структуру органів Казначейства.

Начальник управління                                                                                   Ірина СТАВНІЧЕНКО