Поєднання української душі та Японської церемонії

Дата: 19.12.2017 18:53

2017 рік в Україні став роком Японії, та як відомо, є в Японії така традиція, як чайна церемонія. Це своєрідне дійство, яке не рідко захоплює. І її часто ставлять в один ряд із мистецтвом ікебани, театром кабукі, приготуванням суші тощо.

Тож в рамках року Японії в Україні та напередодні Міжнародного дня чаю в Веселинівській гуманітарній гімназії імені Б. М. Мозолевського відбувся виховний захід: «Японська чайна церемонія».

Японське чаювання – це не просто традиція, це цілий ритуал, який люди осягають багато років у спеціальних школах. Сенс японського чаювання полягає, головним чином, не в дегустації напою – це більше схоже на медитацію і спробу віднайти гармонію не лише у собі, а й з іншими людьми.

Ця дивовижна  традиція чаювання, що є філософією життя  подарувала всім присутнім гарний настрій та естетичну насолоду.

Класний керівник 5(9) класу Пруднік Л.О.