В пошуках подарунків Святого Миколая

Дата: 19.12.2017 18:39

З поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу. Усе життя св. Миколая – це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Він швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди. Чудес його не злічити.

Для відзначення цього чудового свята 18 грудня у Веселинівській гуманітарній гімназії відбувся квест "В пошуках подарунків Святого Миколая" для учнів 5-6 класів. Підготували квест разом із педагогом-організатором Лахмановою Т.В. члени учнівського самоврядування Плютенко Я., Євченко Є., Кушнір О.

Спонсорами заходу були батьки 5 і 6класів. Це свято стало незабутнім дійством як для організаторів, так і для учасників квесту, адже кожна людина, маленька чи доросла, чекає новорічного дива, безліч подарунків, здійснення усіх мрій та побажань. Нехай цей Новий рік принесе в кожну оселю мир та злагоду, адже ми, Українці, заслуговуємо бути щасливими!