Вітаємо учасників престижних інтелектуальних змагань

Дата: 19.12.2017 17:49

До Веселинівської районної гуманітарної гімназії 16-17 грудня 2017 року з усього району збиралися учні – учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, правознавства та географії. Перед юними математиками стояло завдання будувати свої відповіді структуровано, лаконічно,  логічно. У ході розв’язання задач були представлені різні варіанти  розв’язків, використані ілюстративні матеріали, схеми, що дало можливість краще розібратися в запропонованому способі вирішення проблеми.

Всього на олімпіаді із математики був 31 учень, від закладів освіти Веселинівської ОТГ - 24 юні обдарування, які виборювали першість:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського – 6 представників, один із них призер: ІІІ місце – Тишик Віталій, учень 8 класу, вчитель Ковальчук Л.С., ;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 6 представників;
  •  від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 5 представників, один із них призер: ІІ місце – Кальчев Сергій, учень 9 класу, вчитель Тодавчич Т.В.;
  •  одна представниця від Луб’янської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • три представники від Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • одна представниця від Порічанської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • двоє представників від Зеленівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Вітаємо всіх учасників та призерів районної олімпіади з математики, нехай Ваші прагнення до пізнання точних наук будуть невичерпними, а батькам і педагогам – терпіння, радості й задоволення від успіхів своїх дітей та вихованців!

Юні географи мали можливість позмагатися на краще знання предмету зі своїми ровесниками, в межах нашого району, в чотирьох вікових категоріях – 8, 9, 10 та 11 класи.  Від закладів освіти Веселинівської ОТГ було 15 юних географів:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського – 4 представники-призери: І місце – Дядюк Катерина, учениця 10 класу, вчитель Павлюк І.В., І місце – Даценко Володимир, учень 9 класу, вчитель Павлюк І.В., ІІ місце – Серватинський Олег, учень 8 класу, вчитель Павлюк І.В., ІІІ місце – Попель Антон, учень 11 класу, вчитель Павлюк І.В.;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 4 представники, троє із них призери: ІІІ місце –Тарасенко Євген, учень 10 класу, вчитель Павлюк В.Г., ІІ місце – Щербина Ольга, учениця 11 класу, вчитель Коржинська Л.С., ІІІ місце – Алєксєєва Діана, учениця 11 класу, вчитель Коржинська Л.С.;
  •  від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів –4 представники, 2 призери: ІІ місце –Кальчев Сергій, учень 9 класу, вчитель Галинський С.Ф., ІІІ місце –Квашенко Валерій, учень 11 класу, вчитель Галинський С.Ф.;
  • 1 представник – призер від Порічанської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: І місце –Флакей Олександр, учень 8 класу, вчитель Славич Л.М.;
  • 2 представники від Луб’янської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1 призер: ІІІ місце –Комаренко Олександр, учень 9 класу, вчитель Кандиболоцька О.В.;
  • 1 представник від Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Щиро вітаємо переможців та учасників, які загалом продемонстрували цікаві підходи до вирішення географічних проблем, вітаємо  батьків та вчителів! Бажаємо наснаги та подальших перемог!

На районному етапі олімпіади із правознавства змагалися від освіти Веселинівської ОТГ 7 юних правознавців:

• 2 представники від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського;
  • 2 представники від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 2 представники від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 1 представник від Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Щиро вітаємо всіх учасників, радіємо вашому прагненню правових знань, бажанню змінюватись, захищати свої права, вітаємо  батьків та вчителів! Бажаємо наснаги, подальших перемог, достойних опонентів, нових друзів та в майбутньому стати правознавцями-професіоналами!