Дата: 19.12.2017 17:24

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

ІІІ місце

Благорозумна Марина, учениця Веселинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради

ІІ місце

Амеліна Олександра, учениця Колосівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради

Конкурс знавців української мови – це не лише творчі змагання учнівської та студентської молоді, а й своєрідна патріотична акція утвердження українського слова.

Педагогічні та учнівські колективи вітають з перемогою на обласному етапі цього конкурсу. Шанування вчителям – Ярошенко Любові Геннадіївні та Галат Наталії Василівні. Подяка батькам за виховання цих дітей. Миру,  здоров’я, успіхів та перемоги!