Івана ОЛОРАША нагородили орденом "За мужність" III ступеня(посмертно)
Сьогодні, на початку чергового засідання виконавчого комітету Веселинівської селищної ради, начальник відділення ЦВС другого відділу Вознесенського РТЦК та СП майор Анатолій Діденко вручив високу державну нагороду бабусі загиблого воїна.
За цим орденом стоять чесність, сміливість і вірність присязі до останнього подиху солдата. Громада та держава схиляють голови, вшановуючи Захисника, який віддав життя за Україну!
Нехай отримана нагорода завжди буде пам’яттю про велике серце, велику мужність і любов до країни нашого загиблого Героя!
Памʼятаючи своїх Героїв – ми знаємо ціну свободи!
Світла памʼять усім, чиє життя забрала ця війна!
Слава нашим Героям! Слава Україні!

