Привітання зі святом останнього дзвоника
Шановні школярі, випускники, вчителі та батьки!
Сердечно вітаю вас з завершенням навчального року!
Цей день завжди наповнений хвилюванням і надіями. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо пам'ятний. Адже вони прощаються зі школою і вирушають у самостійне доросле життя.
Дорогі випускники, сьогодні перед вами розгорнулися двері у великий світ з масою можливостей. Настав час обирати професію, здобувати освіту. Адже ви – майбутнє держави, потужна молода генерація, на яку ми покладаємо великі надії.
Шановні вчителі! Дякую вам за щоденну невтомну працю, терпіння і доброту. Ви творите майбутнє не лише кожної дитини, а й усієї нації. Ваша мудрість і знання — це скарб, який назавжди залишається з учнями.
Дорогі батьки! Для вас цей день не менш важливий. Ви пройшли цей шлях разом з дітьми — раділи, переживали, підтримували. Сьогодні можете з гордістю дивитися на своїх синів і дочок. Бажаю вам сил, любові і радості від кожного їхнього кроку.
У цей особливий день не можемо не згадати тих, завдяки кому ми маємо змогу бути тут, чути шкільний дзвінок, святкувати, будувати майбутнє. Велика вдячність і низький уклін нашим воїнам-захисникам, які ціною власного життя і здоров’я боронять Україну від ворога. Нехай Господь оберігає кожного з вас.
Зичу всім миру, міцного здоров’я, родинного затишку, наснаги та впевненості у завтрашньому дні.
Нехай у ваших серцях дзвенить не тільки останній дзвоник, а й мелодія натхнення, віри й любові до рідної України.
З повагою та найкращими побажаннями,
секретар селищної ради Олена ДОБРОВОЛЬСЬКА

