Привітання зі святом Святої Трійці!
Шановні мешканці Веселинівської громади!
Прийміть щирі привітання з величним Святом Трійці, що символізує сходження Святого Духа до апостолів, є торжеством віри у Бога, духовності та моральності.
Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Духа Святого.
Так само нехай же й наші помисли будуть єдиними, наша віра – міцною, наша молитва за Україну та українців – палкою.
Нехай це свято надихає всіх нас на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.
Бажаю всім зустріти Святу Трійцю у піднесеному настрої, зі світлими помислами та намірами.
З повагою,
секретар селищної ради Олена ДОБРОВОЛЬСЬКА

