Афганістан болить в моїй душі…

Дата: 15.02.2018 16:52

Сьогодні, 15 лютого в Колосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав, а також 29 річницю виведення радянських військ із Афганістану.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності, героїзму воїнів-інтернаціоналістів.

Учнями 9-10 класів було проведено загальношкільне інформування під керівництвом учителя історії Рябчук Людмили Миколаївни.

13 лютого селищний бібліотекар Горбенко Оксана Григорівна провела в нашій школі захід для учнів початкових класів «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану». Учні з глибоким осмисленням пройнялися біллю воїнів-інтернаціоналістів.