ГРА ПО-НОВОМУ, НАВЧАННЯ ПО-ІНШОМУ В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата: 15.02.2018 16:33

Прогресивні освітяни є рушійною силою у перебудові для нових змін. Саме тому 12–13 лютого 2018 року у м. Миколаєві на базі Першої української гімназії імені Миколи Аркаса відбулося навчальне заняття для тренерів щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі Нової української школи».

Під час тренінгу тренери The LEGO Foundation висвітлили питання доцільності використання ігрової діяльності в освітньому процесі початкової школи. Учасники тренінгу ознайомилися з методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок» та освітнім потенціалом гри з LEGO.
    У заході взяли участь науково-педагогічні працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, педагогічні працівники. Від освіти Веселинівської ОТГ учасником тренінгу була Зайченко Тетяна Сергіївна, вчитель початкових класів Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка отримала сертифікат тренера та буде навчати вчителів початкових класів використанню LEGO, впровадженню ігрових та діяльнісних методів навчання, що передбачено Концепцією «Нової української школи».