Методичний фестиваль “Здоров’язбережувальні технології”

Дата: 15.02.2018 16:28

Здоров’я – це справжній дар.

Ми повинні його берегти,

шанувати та піклуватися про нього.

Саме тому у межах методичного фестивалю Здоров’язбережувальні технології”,  який  з 05 по 09 лютого 2018 року було проведено у Веселинівському ЗДО № 3 “Малятко”, педагоги презентували свій досвід фізкультурно-оздоровчої роботи. Активну участь взяли логопед, старша медична сестра та педагоги закладу.

Основним завданням фестивалю було:

• сприяти обміну педагогам досвідом, щодо впровадження сучасних здоров’язбережувальних технологій та ідей сталого розвитку задля здоров’я й благополуччя майбутніх поколінь;
  • стимулювати педагогів до саморозвитку та самовдосконалення;
  • спонукати до пошуку нових методів фізкультурно - оздоровчої роботи з дітьми, засвоєння перспективного досвіду колег.

У ході фестивалю педагоги продемонстрували цікаві методи арт-терапії, казкотерапії, різні види масажу та гімнастики,  поділилися з колегами досвідом упровадження ідей сталого розвитку в життєдіяльність дошкільників. Учасники фестивалю відчули на собі силу антистресового та кісточкового масажів, медитували в колі під час гімнастики, пізнавали способи оздоровлення організму за допомогою музичної терапії. Застосовувались цікаві інтерактивні форми взаємодії педагогів, що сприяло активній роботі всіх присутніх.

Учасники були задоволені заходом, що збагатив їх новими ідеями та надихнув на оновлення змісту фізкультурно – оздоровчої роботи зі своїми вихованцями.

Директор ЗДО № 3

Луб’янова В.М.