Дата: 18.12.2017 16:10

14 грудня 2017 року  на базі Будинку дитячої творчості пройшов семінар –практикум  для керівників  гуртків художньо-естетичного та науково-технічного напрямків  на тему: «Розвиток творчо обдарованої особистості в умовах сучасного позашкільного закладу».

До роботи семінару запрошувалися керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва БДТ, вихователі ДНЗ, психолог Веселинівської гуманітарної гімназії Проскурова І.І. Також були присутні та активно брали участь у роботі майстер-класу директор методичного центру відділу освіти, сім ї, молоді та спорту Зайцева А.Б., методист  Шаф Г.Д.

Керівники гуртків показували нові техніки та ділилися досвідом, який використовують  на заняттях гуртків:

Ткаченко Олена Іванівна, керівник гуртка «Народна творчість» познайомила з роботою гуртка в дитячому садочку №3  на тему: «Друге життя використаних матеріалів. Казкові персонажі».

Крюкова Віра Іванівна, керівник гуртка ДУМ розповіла про застосування креативних елементів флористики на заняттях гуртка, а саме техніки «Інчі».

Шевченко Ольга Андріївна, керівник гуртка ПТМ довела,що  паперопластика є одним  з видів зображувальної діяльності вихованців, використовуючи технологію «Хенд- мейд».

А також активну участь в семінарі приймала мама вихованки гуртка ліплення - Токар Альона (фотографувала учасників заходу).

Цікавими моментами роботи семінару були психологічні вправи психолога, за допомогою яких ти пізнаєш не тільки себе, а й іншого в своєму оточенні.