Напередодні нового навчального року

Дата: 21.08.2020 14:14

Опорний навчальний заклад Веселинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради завзято готується до нового 2020-2021 навчального року. Активна співпраця селищної ради, Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради та трудового колективу закладу, а також невтомна праця технічного персоналу та педагогічних працівників школи дали не аби який результат. Оновлена матеріально-технічна база навчальних кабінетів, сучасний дизайн коридорів та яскраві зони відпочинку, саме такою зустріне своїх учнів Веселинівська ЗОШ.

Фото без опису  Фото без опису

Для проведення усіх необхідних робіт та придбання меблів з бюджету селищної ради виділено понад 200 тис.грн.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Окрім бюджетних коштів було залучено й інші джерела фінансування. Так на умовах співфінансування з обласним бюджетом придбано нові меблі для їдальні.

Фото без опису  Фото без опису

Новий клас для вивчення іноземних мов та сучасна ресурсна кімната для дітей, які навчаються в інклюзивних класах та на індивідуальній формі навчання з’явився у результаті перемоги закладу в конкурсі мікропроєктів Миколаївської обласної ради і облдержадміністрації, а також за сприяння депутата обласної ради Миколи Підгородинського. Сума виграних коштів складає 250 тис.грн.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису Також директор школи Тетяна Волошанівська анонсувала ще ряд грандіозних та дуже приємних змін, які чекають на навчальний заклад в найближчому майбутньому, але про це трохи згодом…

Фото без опису Окремі слова подяки за постійну підтримку та розуміння селищна рада та Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради висловлює небайдужим підприємцям нашої громади, зокрема Валентині Касяновій, яка ніколи не залишається осторонь проблем навчальних закладів та завжди готова до співпраці.