Миколаївська область, Вознесенський район

Онлайн-нарада керівників закладів освіти Веселинівської селищної ради

Дата: 07.05.2020 15:36

06 травня 2020 року відділом освіти, сімї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради проведено онлайн-нараду з використанням повнофункціональної і опенсорсної програми Jitsi Meet з нагальних питань освіти для керівників ЗЗСО, ЗДО, ЗПО за участі селищного голови О.В. Румянцева, заступника селищного голови з гуманітарних питань І.О. Долгокерової, голови районної організації профспілки працівників освіти і науки Г.М. Сорокопуд, працівників відділу освіти, методичного центру.

У ході засідання обговорено наступні питання.

1. Дистанційне навчання. Чи  готові педагогічні працівники громади до роботи в нових умовах? Обмін думками і пропозиціями.
  2. Щодо роботи закладів дошкільної освіти під час карантину.
  3. Завершення 2019-2020 навчального року в умовах карантинних обмежень. Проведення підсумкового оцінювання .
  4. Заповнення класних журналів.
  5. Особливості ЗНО-2020.
  6. Процедура  зарахування учнів до 1-х класів ЗЗСО на 2020-2021 навчальний рік.
  7. Про оплату праці та відпустки працівників закладів освіти.
  8. Про переведення педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, з безстрокових трудових договорів на строкові.
  9. Запитання-відповіді.

Усі учасники наради змогли конструктивно обговорити нагальні проблеми галузі, поставити запитання, які їх турбують, отримати відповіді та рекомендації. У засіданні взяли участь 26 осіб.