Миколаївська область, Вознесенський район

Про безоплатну правову допомогу (БПД)

Дата: 11.03.2020 08:39

Право на безоплатну правову допомогу гарантується Конституцією України.

Кожен може отримати правову консультацію щодо того, як діяти для вирішення своєї життєвої проблеми. Дізнатися більш детально можна у розділі «Безоплатна первинна правова допомога».

Громадяни, які не мають можливості самостійно захистити свої права та інтереси, можуть скористатися допомогою адвоката чи юриста. Дізнатися, хто має право на такий вид допомоги, можна у розділі «Чи маю я право на безоплатну вторинну правову допомогу».

Правові послуги, які надають адвокати та працівники системи безоплатної правової допомоги, безоплатні для клієнтів і оплачуються державою.

Зміст права на безоплатну правову допомогу та порядок його реалізації визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

Про порядок реалізації права на безоплатну правову допомогу можна дізнатися у розділі «Як отримати безоплатну правову допомогу».