Миколаївська область, Вознесенський район

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Дата: 22.01.2020 10:19

В суботу 18 січня 2020 року в м. Миколаєві стартував ІІІ етап (обласний) Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Представляли команду на олімпіаду з географії 4 учасники від закладів освіти Веселинівської ОТГ, які вибороли одне перше місце, одне друге місце та два третіх місця. Вітаємо наших переможців:

ІІІ місце виборов Камінський Андрій, учень 8 класу Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. М. Мозолевського Веселинівської селищної ради (учитель Павлюк Інна Василівна).

ІІІ місце виборола Бумага Марина, учениця 9 класу Колосівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради (учитель Галинський Сергій Федорович).

ІІ місце посіла Крижанівська Катерина, учениця 10 класу Веселинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради (учитель Павлюк Владислав Геннадійович).

І місце здобув Даценко Володимир, учень 11 класу Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського Веселинівської селищної ради (учитель Павлюк Інна Василівна).

Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!