Навчання вчителів 1 класу

Дата: 16.09.2019 18:11

Вчителі 1-их класів стали учасниками інноваційного тренінгу «Ігрові та діяльнісні методи навчання в початковій школі» за методикою the LEGO Foundation, який провела тренер Морозова Ірина 15 вересня 2019 року у смт. Веселинове на базі Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради. Тренінг пройшов на високому професійному рівні, практично було продемонстровано застосування ігрових прийомів та методів у навчанні школярів за даною методикою на уроках та в позаурочний час. Присутні впевнилися, що конструктор LEGO спонукає працювати одночасно і голову, і руки,  допомагає дітям втілювати в життя свої задумки: будувати, фантазувати, захоплено працювати і бачити кінцевий результат. Дякуємо за плідну працю, бажаємо всім натхнення, довгих років творчої роботи і достатку!