Тренінг для вчителів Веселинівщини

Дата: 03.09.2019 13:44

21 серпня 2019 року у смт. Веселинове на базі Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б.М. Мозолевського Веселинівської селищної ради для вчителів, що викладатимуть у 2—х класах Нової української школи у цьому навчальному році, пройшов навчальний одноденний тренінг «Ігрові та діяльнісні методи навчання" за методикою the LEGO Foundation. Тренерка тренінгу Смола Оксана, представник від команди Миколаївського обласного інституту підвищення післядипломної освіти, ознайомила педагогів Веселинівщини з практичним застосуванням ігрових прийомів та методів у навчанні другокласників за даною методикою, без яких неможливо уявити теперішній сучасний освітній процес. Вчителі плідно опрацьовували цікавий та змістовний виклад матеріалу, діяли практично. Тренерка дала заряд впевненості, позитиву, надихнула педагогів грати з нашими дітками і навчати їх по новому, по іншому!