Відзначення Дня науки

Дата: 21.05.2019 16:56

21 травня в актовій залі  Веселинівського  БДТ відбулася науково-практична конференція учнів та вчителів закладів освіти Веселинівської селищної ради, присвячена Дню науки. Захід складався з двох частин: перша – вшанування пам’яті видатного українського вченого Ігоря Івановича Сікорського, відомого всьому світу творця гелікоптера, з нагоди  130-ої річниці з дня його народження;  друга – презентація кращих науково-дослідницьких робіт учнів, що є членами шкільних (гімназійних) наукових товариств та територіального відділення МАН в Миколаївській області.

Усього в роботі конференції взяли участь 40 осіб: педагогічні працівники ЗЗСО, вихованці та працівники БДТ, методисти і директор методичного центру відділу освіти, 7 юних науковців, восьмикласники, що мають намір восени вступати до територіального відділення МАН.

Цікаві змістовні доповіді, презентації, відеоматеріали  про І. Сікорського підготували педагоги Федотова Наталія Олександрівна, Смолик Світлана Іванівна, Луковець Тетяна Вікторівна, Гришков Володимир Олександрович, Кляцька Людмила Миколаївна.

Презентували свої дослідницькі роботи такі учні: з Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Алєксєєнко Діана (3клас)   «Де краще росте цибуля» (керівник Поклицька Ріта Юріївна),  Хоменко Дар’я (10 клас) «Фізика мильної бульбашки» (керівник Смолик Світлана Іванівна); з Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Тищенко Леся «Вплив різної природи води на умови проростання рослин» (керівник Галинський Сергій Федорович), Кривошеєва Олена «Лексико-семантичні та словотвірно-структурні особливості імен учнів Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів» (керівник Дудкіна Тамара Василівна),  Джердж Алла «Використання синонімів, антонімів, омонімів у творчості В.А. Симоненка» (керівник Джердж Алла Володимирівна); з Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського: Деркач Вікторія (учениця 6(10) класу) «Дослідження оказіоналізмів та неологізмів у творах Ліни Костенко» (керівник Бакуринська Наталя Ігорівна),  Пасічник Дмитро (учень 6(10) класу)  «Лексико-семантичне поле СТРАХ у творах С. Кінга» (керівник Гамандій Альона Валеріївна).

Методичний центр відділу освіти висловлює щиру подяку всім учасникам конференції за цікаву і корисну роботу, а також організаторам заходу  директору БДТ Шевченко Ользі Андріївні, методисту Мацику Віктору Степановичу, голові селищного методичного об’єднання вчителів фізики Смолик Світлані Іванівні, вихованцям БДТ, що вітали учасників піснею і гуморесками; а також керівництву опорних закладів Веселинівської і Колосівської ЗОШ, гуманітарної гімназії за результативну роботу шкільних наукових товариств. Юним даруванням  бажаємо творчих звершень, нових ідей і успіхів!