Миколаївська область, Вознесенський район

Засідання школи керівника закладу дошкільної освіти

Дата: 16.05.2019 10:30

15 травня відбулося чергове засідання школи керівника закладу дошкільної освіти на базі Веселинівського ЗДО №4 «Ромашка».   Проблемна тема заходу: «Сучасні підходи до системи планування роботи закладу дошкільної освіти». Мета: підвищення якості управлінської компетентності директорів ЗДО з модернізації системи управління професійним розвитком педагогів. Провела засідання керівник методичного об’єднання Ткач Лідія Іванівна. Вона організувала роботу Студії Методичного Супроводу (СМС) з виробленням методичних рекомендацій щодо планування роботи ЗДО на рік та на місяць. На етапі «Педагогічна трибуна» досвідом роботи поділилися господарі закладу: Кем Ольга Петрівна – директор, Ткаченко Олена Іванівна – вихователь-методист та методист Веселинівського ЗДО №1 Базюк Надія Володимирівна. Інноваційні прийоми роботи з педкадрами «Педагогічне ательє: «Запитай – відповідаю» продемонструвала Ткач Лідія Іванівна, «Старе – нове», «Перефразуй класика» - Ткаченко Олена Іванівна. Учасників заходу  тепло  вітали вихованці закладу під керівництвом музичного керівника Бутягіної Віри Миколаївни. В обговоренні актуальних питань  щодо сучасної дошкільної освіти  взяли участь директори ЗДО, вихователі-методисти, працівники методичного центру.