Триденний туристичний десант в Покровці

Дата: 15.05.2019 17:00

У мальовничому куточку Веселинівщини на березі Південного Бугу вже не вперше проводять  змагання з туризму учні закладів освіти Веселинівської селищної ради. 14 травня зранку дитячий туристичний табір «Орієнтир» (керівник Якубенко Микола Васильович) розташувався біля села Покровка з метою проведення відкритих змагань зі спортивного туризму серед учнівської молоді закладів освіти Веселинівської селищної ради. До табору заїхали 6 команд освітніх закладів громади. Три дні юні туристи будуть змагатися з особистої першості на дистанціях «Смуга перешкод», «Спортивне орієнтування», «Конкурсна програма». Всі прагнуть  перемогти, проте  основна мета дітей – це відпочити, поспілкуватися  з природою, знайти нових друзів, добре погрітися на сонечку, поспівати пісень біля вечірньої ватри та поїсти страви, звареної на вогнищі.

Забезпечують роботу туристичного табору працівники відділу освіти, педагоги,  керівники команд: Павлюк Геннадій Іванович (відділ освіти), Павлюк Владислав Геннадійович (Веселинівська ЗОШ), Пігенко Микола Миколайович (Колосівська ЗОШ), Синєпупов Денис Михайлович (гуманітарна гімназія), Авсєєв Микола Миколайович (Веселинівська ЗОШ), Пащенко Георгій Миколайович  (Михайлівська філія),  Рудак Вадим Валерійович  (Луб’янська філія), Якубенко Микола Васильович (БДТ), а також працівники лікарні та поліції. Побажаймо всім  теплих сонячних днів, приємного спілкування,  гарного настрою!