Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 14.05.2019 09:48

У Веселинівському ЗДО № 3 «Малятко» під час підготовки тижня безпеки дорожнього руху, було проведено ряд заходів з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму.

Креативні вихователі спільно із батьками та вихованцями оформили стенд «Безпека на дорозі», куточки в кожній віковій групі: «Правила дорожнього руху», «Безпека на дорогах». Під час занять ОБЖД користувалися виставкою

«Правила дорожнього руху», проведено спілкування з дітками на теми безпечного дорожнього середовища, грали в ігри: «Транспорт», «Прагнемо все знати», «Стій. Увага. Йди». Після знайомства з творами та перегляду ілюстрацій про правила дорожнього руху: «Весела вулиця», «Як нерозлучні друзі дорогу переходили», «Дорожня безпека для дітей дошкільного віку», «Світлофор», провели екскурсію вулицями селища. Подорожуючи, спостерігали за транспортом, дорожніми знаками, за рухом пішоходів. Улюбленими іграми «Водії», «Автомобіль і горобчики», «Поїзд», «Заборонений рух» закріплюємо навички безпеки дорожнього руху вихованців дитячого садка.