Миколаївська область, Вознесенський район

Зробимо Україну чистою

Дата: 24.04.2019 17:05

Щодня ми озираємось і бачимо навколо себе дерева, траву, квіти, птахів, комах, тварин. Це все природа і людина – частина її. Ми маємо можливість змінювати природу і повинні пам’ятати, що кожна зміна позначається на навколишньому середовищі. Змінювати природу потрібно обережно, бо окремі дії можуть завдавати шкоди і навіть призвести до загибелі. Від нас залежить, чи збережемо ми природу, чи зруйнуємо її. Нам подобається чисте повітря, прозора вода в річках, зелена трава на лугах, могутні дерева в лісах. Це життя. І наш обов'язок — зберегти його.

В цей період, вже традиційно, з метою створення сприятливого для життєдіяльності учнів довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя навколишнього середовища, відновлення належної чистоти і порядку на території районів та міст після зимового періоду в Україні і проводиться акція “За чисте довкілля”.

Учні та педагогічні колективи навчальних закладів Веселинівської громади активно прийняли участь у акції під гаслом "Зробимо Україну чистою". Цьогорічна акція у школах громади розпочалася з прибирання шкільних подвір та квітників, спортмайданчиків та парків.

Під час акції всі були активними. Попрацювавши дружно, всі відчули себе справжніми активістами по очищенню та відновленню довкілля.

Колосіввська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Проічанська ЗОШ І-ІІ ступенів