Щиросердно вітаємо учасників олімпіади серед учнів 4 класів

Дата: 24.04.2019 15:37

20 квітня 2019 року відбулися обласні предметні олімпіади із базових дисциплін серед учнів 4 класів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області 2018–2019 н. р. Виборювали першість чотири учасники Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з предметів: математики – Капітула Олександр (учитель Храпко Л.М.), української мови та літературного читання – Світюк Анастасія (учитель Нюкалова І.І.), природознавства – Пшенична Марія (учитель Нюкалова І.І.), англійська мова – Циганець Анастасія (учитель Латій О.О.).

ІІІ місце здобула учениця 4-го класу Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Циганець Анастасія! Вітаємо нашу гордість та вчителя – Латій Ольгу Олександрівну!!! Бажаємо оптимізму, натхнення, нових творчих звершень та подальших перемог!!!