Вітаємо вчителів початкових класів з отриманням сертифікатів

Дата: 05.04.2019 16:04

З 05 по 07 квітня 2019 року дев’ять вчителів початкових класів закладів освіти Веселинівської ОТГ проходили навчальний модуль з фізичної культури в рамках Нової української школи на базі Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради.

Спортивні, творчі, вмотивовані, сповнені ідей учителі формуватимуть в учнів здатність володіти різними способами рухової діяльності, виконувати фізичні вправи, уміння грати в рухливі та спортивні ігри за спрощеними правилами. А головне завдання: виховання в молодших школярів розуміння значущості занять фізичними вправами, спортивними іграми як важливого засобу зміцнення здоров’я, отримання задоволення, гартування тіла та характеру, самовираження, соціальної взаємодії у процесі фізкультурно-оздоровчої діяльності.