Співпраця з батьками - основа школи партнерства

Дата: 25.03.2019 16:39

На базі Веселинівського ЗДО № 4 «Ромашка» педагогічний колектив 20 березня 2019 року організував зустріч батьків майбутніх першокласників із учителем Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (організатор вихователь-методист Ткаченко О.І.).

Вихователі старшої групи Мавріна Т.С., Баланчук А.Є. та Танасова Н.О. розповіли про досягнення майбутніх першокласників, про їх уподобання та можливості кожного. Діти мають добре розвинені навички самостійної роботи,  математична компетентність розвинена через орієнтування у просторі, у межах десятка, рахунок у зворотному порядку. Вчаться послідовно розповідати про події, що відбулися, аналізувати їх.

Учитель Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Панькова О.І. познайомила присутніх із загальними відомостями про Нову українську школу: навчання першокласників буде носити діяльнісний та інтегрований підхід, про оновлене освітнє середовище, про «Ранкові зустрічі», про впровадження правил та вивчення щоденних рутин. Діти будуть працювати в групах з ровесниками над спільними проектами, вони зможуть розкритися, відчують себе в безпеці, будуть мати право на помилку.  Оцінювання першокласників носитиме формувальний характер.

Батьки приміряли на себе нові ролі, знайомилися і висловлювали очікування, що їхні діти знайдуть взаєморозуміння і дружбу. Олена Іванівна запевнила, що успіх залежить від спільної роботи і партнерства.