Миколаївська область, Вознесенський район

Всеукраїнське заняття доброти «Гуманне ставлення до тварин»

Дата: 14.03.2019 09:03

Веселинівський дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко»  Веселинівської селищної ради (директор Ткач Л.І.) долучився до занять доброти 01 березня 2019 року. Провели заняття для вихованців старшої групи «Веселка» за темою «Котик Мурчик мій дружок» (вихователь Кренець Л.А.), старшої групи «Веселка» за темою «Друзі наші менші» (вихователь Аврамчук М.А.) та  старшої групи «Ромашка» квест-гру «Мої домашні улюбленці» (вихователь Чалова Л.В.) під гаслом:

«Ми всі — господарі природи,

Тож збережемо її вроду.

Тварин ми дуже любимо.

І друзями їм завжди будемо.

Кожна тваринка варта  любові.

Кожного дня і кожну хвилину оберігаймо кожну звірину».

У Веселинівському дошкільному навчальному закладі № 4 «Ромашка» (директор Кем О.П.) з дітьми середнього та старшого віку проведено тематичний день «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» під гаслом дня: «Допоможеш тваринам-допоможеш собі». З дітьми середнього віку вихователь Ястремська С.Х. провела розвивально-пізнавальний захід «В гостях у пухнастика», а діти старшого дошкільного віку з вихователем Мавріною Т.С. здійснили проект  «Домашні тварини-наші друзі».  До занять готувалися тиждень. Діти розповідали про своїх чотирилапих друзів. Тема викликала неабиякий інтерес та активність дошкільнят, адже кожен з них має свого домашнього улюбленця.

У Веселинівському дошкільному навчальному закладі № 3 «Малятко» (директор Луб’янова В.М.) із вихованцями старшої групи «Бджілка» (вихователь Комаренко О.В.) проведено інтерактивне заняття про гуманне та відповідальне ставлення до тварин на тему: «Тварини – наші друзі».

Проведеними заходами розвивали пізнавальний інтерес дітей до живої природи, закріплювати поняття про те, що тварини вимагають до себе дбайливого ставлення, піклування; сприяли налагодженню доброзичливості, сердечності, взаєморозумінню та взаємоповаги; виховували любов, чуйність, гуманне ставлення до тварин та відповідальність за їх життя.