Вітаємо учасників олімпіад з перемогою!

Дата: 18.12.2018 10:24

15 грудня 2018 року на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського Веселинівської селищної ради відбулася районна предметна олімпіада з географії. Раді нагоді повідомити, що із 14 юних географів закладів освіти Веселинівської селищної ради 12 вибороли призові місця:

І місце: Даценко Володимир, учень 10 класу гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського, учитель Павлюк В.Г.;

ІІ місце: Студзінський Владислав, учень 9 класу гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського, учитель Павлюк І.В.;

ІІ місце: Куртиняк Максим, учень 9 класу Зеленівської філії, учитель Мураховська Г.І.;

ІІ місце: Чечельницький Дмитро, учень 10 класу Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Галинський С.Ф.;

ІІ місце: Хортів Анастасія, учениця 11 класу Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Павлюк В.Г.;

ІІІ місце: Железко Олег, учень 8 класу Зеленівської філії, учитель Мураховська Г.І.;

ІІІ місце: Благорозумна Дар’я, учениця 8 класу гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського, учитель Павлюк І.В.;

ІІІ місце: Чинікалов Андрій, учень 8 класу Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Павлюк В.Г.;

ІІІ місце: Лешко Олександр, учень 9 класу Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Пігенко В.В.;

ІІІ місце: Стебель Володимир, учень 9 класу         Порічанської філії, учитель Левицька Н.В.;

ІІІ місце: Хоменко Дар’я, учениця 10 класу Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Павлюк В.Г.;

ІІІ місце: Чечельницька Ольга, учениця 11 класу Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Галинський С.Ф.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягти нових вершин. Зичимо подальших успіхів, здоров’я та наснаги, впевненості в досягненні заповітної мрії.

15 грудня 2018 року на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б. Мозолевського Веселинівської селищної ради відбулася районна предметна олімпіада із трудового навчання. У нелегкій боротьбі показали достойні результати:

ІІ місце: Федечко Аміна, учениця 9 класу Михайлівської філії, учитель Бондаревська І.В.;

ІІ місце: Горбатюк Ірина, учениця 9 класу гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського, учитель Боярчук Л.Р.;

ІІ місце: Петренко Валерія, учениця 11 класу гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського, учитель Боярчук Л.Р.;

ІІІ місце: Бузлаєва Анна, учениця 8 класу Порічанської філії, учитель Левицька Н.В.;

ІІІ місце: Музика Любов, учениця 9 класу Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Дудкіна Т.В.;

ІІІ місце: Лоштина Анастасія, учениця 9 класу Порічанської філії, учитель Левицька Н.В.;

ІІІ місце: Шульга Єлизавета, учениця 11 класу Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Дудкіна Т.В.

Ми пишаємося вами, бажаємо подальших успіхів та перемог! Зичимо нових досягнень, радості від роботи над собою та багато-багато приємних і радісних моментів на цьому шляху! Так тримати!

16 грудня 2018 року на базі Веселинівського будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради відбулася районна предметна олімпіада з економіки. Економічні знання допоможуть усвідомити важливість вивчення даного предмету та вагому роль у власному повсякденному житті. Коли нам відомі причини та наслідки інфляції, в цьому випадку значно легше відбувається пристосування до зростання цін, а у випадку раптового виникнення економічної кризи з’явиться певна спроможність подолати її з найменшими для свого бюджету наслідками. Серед 3-х учасників закладів освіти Веселинівської селищної ради ІІІ призове місце виборола Бакуринська Євгенія, учениця 11 класу         Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Троша І.Ю.

Щиро вітаємо талановиту ученицю та учителя із значними здобутками в олімпіаді! Бажаємо творчих здобутків, сили та наснаги у навчанні. Нехай кожен день приносить радість і задоволення від зробленого.