Школа керівника закладу дошкільної освіти в дії

Дата: 08.11.2018 16:30

07 листопада 2018 року на базі Веселинівського дитячого садочка № 1 «Сонечко» відбулось засідання Школи керівника закладу дошкільної освіти під керівництвом досвідченого директора, очільника Школи керівника Ткач Л.І. Робота проходила у формі круглого столу з проблеми «Внутрішньо-садковий контроль і керівництво як основні функції управління соціально-педагогічною системою».

Присутні учасники заходу із 8-ми закладів дошкільної освіти Веселинівської ОТГ були ознайомлені із планом роботи та завданнями школи керівника ЗДО на 2018–2019 навчальний рік. Крім того, вивчали інформаційні, методичні матеріали та нормативно-правову документацію Міністерства освіти та науки України. Активними учасниками обговорення були Мендус Н.Ф., директор Зеленівського ЗДО «Бджілка», Григоренко О.В., завідувач Бондарівського НВК, Баранюк О.В., вихователь-психолог Веселинівського ЗДО № 3 «Малятко». Цінними практичними порадами досвіду роботи ділилася з молодими колегами Кем О.П., директор Веселинівського ЗДО № 4 «Ромашка», яка запропонувала до трудового договору внести пункт про виконання працівниками одноразових доручень та висловила пропозиції щодо необхідності місячного планування роботи.

Практична частина включала два етапи: групова робота з відпрацювання умінь складати алгоритм «Програми контролю в ЗДО» (Ткач Л.І., керівник Школи, директор Веселинівського ЗДО №1 «Сонечко») та індивідуальна тестова робота «Перевіряємо себе»: щодо особливостей організації діяльності ЗДО у цьому навчальному році (Шаф Г.Д., методист методичного центру відділу освіти) та 10 запитань про педагогічну раду (Ткач Л.І., директор Веселинівського ЗДО №1 «Сонечко»). Маспанова Л.В. (директор Порічанського ЗДО «Ромашка») поділилася з присутніми інформацією про зустріч вихованців Порічанського дитячого садочка із патрульною поліцією м. Миколаєва та презентувала для вихованців ЗДО громади безкоштовні книжечки про збереження життя і здоров’я «Твоя безпека».

Зустріч була цікавою та продуктивною, усі присутні отримали корисну інформацію і збагатили свій досвід.