Миколаївська область, Вознесенський район

Красуне Осене, щедра чарівнице!

Дата: 02.11.2018 14:34

Є дуже гарна традиція у закладах дошкільної освіти: у  жовтні – листопаді проводити свято осені. У Веселинівському дитячому садочку

№ 4 «Ромашка» (директор Кем О.П., вихователь-методист Ткаченко О.І.)   підготовка розпочалася задовго до святкового дня: батьки й вихователі разом підготували реквізит, продумали сценки, прикрасили зал, оформили виставки на осінню тематику, а діти перейнялися ідеєю свята, готувалися, розучили віршики, пісні, танці, підготували малюнки та поробки.

У виконанні діток 4-6 року  життя пролунали запальні пісні «Жовтоока осінь», «Свято починається», пісня із використанням музичних інструментів «Вийшла осінь на лужок», таночки з кленовими листочками та парасольками, прозвучав чудовий «Горіховий оркестр» (музичний керівник Бутягіна В.М.). Вихованці садочка закликали на гостину Осінь (вихователь Танасова Н.О.), декламували цікаві віршики про осінню пору ( «Гарбузову родину на новий лад»), провели гру «Передай гарбуз» та запросили батьків до участі в грі, відгадували загадки та продемонстрували інсценівку «Ходить Гарбуз по городу» під керівництвом вихователя Мавріної Т.С. Осінь барвиста, щедра і мила, урожаєм червонобоких яблучок всіх пригостила.

Усі учасники святкового дійства залишилися в захваті. Захід був спрямований на вирішення таких педагогічних завдань: розвиток творчих здібностей дитини, прищеплення любові і дбайливого ставлення до природи, розуміння і розпізнавання ознак, прикмет осені та виховання любові до рідної землі.