Засідання селищного МО практичних психологів

Дата: 25.10.2018 16:30

Відповідно до плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради 24 жовтня на базі Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського відбулося засідання селищного методичного об’єднання практичних психологів. На порядку денному були питання про адаптацію учнів 5-их класів до навчання в середній школі, попередження та подолання булінгу в шкільному середовищі, планування та реалізація заходів щодо профілактики такого ганебного явища суспільства, як торгівля людьми (на виконання наказу МОН  за № 405 від 18.03.2016 року  «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року»).

У роботі засідання взяли участь директор методичного центру Зайцева А.Б., методист Шаф Г.Д., голова селищного методичного об’єднання практичних психологів Проскурова І.І., практичні психологи опорних навчальних закладів Веселинівської та Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Григор’єва М.М., Гузіль А.М., практичний психолог Михайлівської філії Колосівської ЗОШ Белінська С.А.

У своїй роботі психологи поділилися досвідом роботи із заявлених питань, наголосили, що використовують  найсучасніший інструментарій щодо діагностичної та корекційної роботи з учнями, методику розвитку випускників початкової школи, проводять семінари з адаптації п’ятикласників, співпрацюють із учителями, адміністрацією, класними керівниками, батьками учнів, а щодо попередження торгівлі людьми проводять тренінги за матеріалами посібника «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».