Конференція «Вічні цінності Василя Сухомлинського»

Дата: 02.10.2018 13:50

Відповідно до плану роботи методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної, із метою вшанування пам’яті великого сина українського народу, ученого, педагога, дитячого письменника, автора унікального експерименту створення «Школи радості» Василя Олександровича Сухомлинського 28 вересня 2018 року на базі Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася конференція «Вічні цінності Василя Сухомлинського (втілення педагогічних ідей Сухомлинського в НУШ)». У програмі конференції взяли участь працівники методичного центру Зайцева А.Б., Шаф Г.Д., заступники директорів з НВЧ, педагоги закладів освіти громади, вчитель-ветеран педагогічної праці Савіцька Л.О.

Програма  конференції містила такі питання:

1. Життя і творчий шлях Василя Сухомлинського.

Доповідач: Галинський С.Ф.,  заступник директора з НВЧ Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2. Вимоги сучасних реалій: ідеї Сухомлинського в НУШ  (порівняння ідей).

Доповідач: Шаф Галина Дмитрівна, методист методичного центру ВОСМС.

3. В. Сухомлинський про дослідницьку роботу.

Доповідач: Зайцева Антоніна Борисівна, директор методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради.

4. Ушанування пам’яті видатного педагога в Україні та світі.

Доповідач: Галинський С.Ф.,  заступник директора з НВЧ Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Педагоги, присутні на конференції, активно включилися в обговорення доповідей, підкреслювали актуальність ідей Сухомлинського в оновленій українській школі. Савіцька Людмила Олександрівна поділилася спогадами про відвідування в 1973 році Павлиської середньої школи, директором якої і був до останніх днів свого життя великий Учитель, а ще подарувала власний вірш «Я ніколи в житті не належав собі», присвячений Василю Олександровичу.  Долучилися до заходу і вихованці: старші учні  виступили зі спектаклем  лялькового театру «Країна Ввічливості і Доброти» (за мотивами казок В.О. Сухомлинського), а молодші школярі із задоволенням його переглянули. Ще були представлені дитячі роботи про великого педагога: лепбуки, вірші, малюнки, а також творчі роботи вчителів. Насамкінець заходу на території школи була висаджена алея пам’яті Василя Сухомлинського.