Умотивовані й творчі педагоги Веселинівщини навчатимуть першачків Нової української школи!

Дата: 04.06.2018 11:34

Працівниками кафедри теорії й методики дошкільної, початкової освіти та тренерами НУШ  з 31 травня по 03 червня 2018 року проведено ІІІ підготовчу сесію 23 вчителів початкових класів Веселинівського району та Веселинівської ОТГ до роботи з першокласниками.

Від опорних шкіл отримали сертифікати: Чернишева І.В., Іванова О.Г., Зайченко Т.С. (Веселинівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Фаюк О.В. (Колосівська ЗОШ І-ІІІ ст.), від філій: Мосійчук Л.С. (Луб’янська філія), Стрункіна О.В. (Нововоскресенська філія), Ярошик Т.В. (Градівська філія), Пундак Н.Г. (Порічанська філія), Трофименко Л.В. (Зеленівська філія), Морозова Н.С. (Михайлівська філія).

Бажаємо агентам змін міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
   Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Сьогодні розпочалася підготовка вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів 1 класів. Успіхів вам, колеги!!!