Конкурс «Юний дослідник»

Дата: 02.05.2018 13:45

29 березня у м. Миколаєві відбувся очний обласний тур конкурсу «Юний дослідник». Веселинівську ОТГ представляла учениця 5 класу Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованка гуртка «Основи біоіндикації» від БДТ Музика Наталія під керівництвом учителя біології та географії Галинського С.Ф. На конкурс була представлена наукова робота «Лишайники-індикатори чистого повітря. Поширення і стан популяції лишайників на території смт Токарівка». В ході наполегливої боротьби Наталія посіла ІІ місце у номінації «Рослини навколо нас». Крім захисту наукових робіт всі учасники конкурсу мали можливість познайомитися із роботою досвідченого фотографа Миколаївщини Володимира Гаврилова. Всі конкурсанти отримали дипломи і цінні подарунки від організаторів конкурсу та можливість представлення їхніх робіт на Всеукраїнському рівні.