Миколаївська область, Вознесенський район

Обласний конкурс «Педагогічний досвід освітян регіону – 2018» номінація «Інноваційні технології в початковій освіті»

Дата: 12.04.2018 10:01

Матеріали на обласний конкурс портфоліо з відеоматеріалами «Педагогічний досвід освітян регіону-2018» в номінації: «Інноваційні технології в початковій освіті». Досвід вчителя початкових класів Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліста І категорі - Чернишевої Інни Вікторівни.

Опис досвіду роботи  на тему: «Формування здоров’збережувальної компетентності при впровадженні особистісно зорієнтованого навчання»

Презентація: "Формування здоров’збережувальної компетентності учнів в умовах гуманізації освітнього простору при впровадженні особистісно зорієнтованого навчання"

Відеоматеріал: https://youtu.be/w3lTSli3I8Q