A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Веселинівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання

Дата: 10.04.2018 17:03
Кількість переглядів: 124

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі  повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 22 травня до 14 липня 2018 року

 Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести НЕ більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку:

§  Українська мова і література

§  Історія України 

§  Математика 

§  Біологія 

§  Географія

§  Фізика 

§  Хімія

§  Англійська мова 

§  Іспанська мова 

§  Німецька мова 

§  Французька мова 

Рекомендації щодо реєстрації, у тому числі перелік документів, необхідних для реєстрації, розміщено в розділі

 «Реєстрація на ЗНО-2018»

КАЛЕНДАР ЗНО-2018

  РЕЄСТРАЦІЯ

 06.02 – 19.03.2018

Подання реєстраційних документів особами для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ  

 06.02 – 02.04.2018

Унесення за вимогою учасників зовнішнього незалежного оцінювання змін до реєстраційних даних

  ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

  Основна сесія

 22.05.2018

 Математика

 24.05.2018

 Українська мова і література

 29.05.2018

 Іспанська мова

 29.05.2018

 Німецька мова

 29.05.2018

 Французька мова

 01.06.2018

 Англійська мова

 04.06.2018

 Біологія

 06.06.2018

 Історія України

 08.06.2018

 Географія

 11.06.2018

 Фізика

 13.06.2018

 Хімія

Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО результатів  

 до 15.06.2018

з математики, української мови і літератури, іноземних мов, біології

 до 21.06.2018

з історії України, географії, фізики, хімії

 

    √ Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один з навчальних предметів з Переліку за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року.

    √ Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: академічного та профільного.

    Для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань тесту. Для визначення оцінки ДПА випускників 2018 року, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, не враховуватимуться завдання 33–38 з частини «Читання» і 39–48 з частини «Використання мови», що вимагають глибших знань іноземної мови. Ці завдання враховуватимуться для визначення оцінки ДПА випускникам, які вивчали іноземну на профільному рівні.

    √ Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) ВНЗ та ПТНЗ, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Заборонені дії під час проведення незалежного тестування

   Процедура проведення незалежного тестування має відбуватися максимально прозоро без надмірних інцидентів. Для цього Українським центром оцінювання якості освіти були ініційовані додаткові засоби контролю за організацією проведення зовнішнього тестування.

   Виходячи із правил поведінки абітурієнтів під час ЗНО, пропонуємо вам запам’ятати найголовніше, чого ні в якому разі не можна робити в день незалежного тестування:

   1. Спілкуватися з іншими учасниками тестування.

   Спілкування під час складання тестів не тільки суперечить всім нормам ЗНО, але воно також заважає іншим учасникам, які знаходяться з вами в одному приміщенні, відповідати на свої запитання. Спілкування дуже відволікає як вашу увагу, так і увагу вашого співрозмовника. Краще сконцентруйтеся на вирішенні тестів!

   2.Використовувати засоби зв’язку.

   Здавалося б цілком логічним і зрозумілим, що використання засобів зв’язку під час тестування повністю порушує рівність у перевірці знань абітурієнтів. Адже, наприклад, при складанні тестування зі світової літератури перевіряється знання творів, а не вміння користуватися електронними пристроями зв’язку, запису, збереження  чи зчитування інформації. До засобів зв’язку також відносяться всілякі шпаргалки , незважаючи на те, написані вони від руки чи надруковані на папері. Також до засобів зв’язку можна віднести спілкування, про яке ми вже згадували.

   Окрім того, важливо знати, що засоби електронного зв’язку заборонено приносити до місця проведення тестування навіть у вимкненому стані. Ваша робота буде анульована навіть якщо про засіб будь-якого зв’язку, який був з вами на тестуванні стане відомо вже після проходження вами тестування.

   Виявлення всіляких засобів зв’язку буде відбуватися всіма можливими способами до тестування та під час нього. До способів контролю абітурієнтів належать металошукачі, камери відеоспостереження та технічні перевірки під  час проведення іспитів.

   Зауважте, що правом виявляти наявність заборонених засобів зв’язку наділені представники Державної служби охорони України, УЦОЯО , а також інші особи, яким мають право здійснювати державний контроль за абітурієнтами.

   3. Запізнюватися.

   Запізнення взагалі-то є неетичним жестом, а запізнення на ЗНО закінчується неможливістю його складання. Саме тому заздалегідь до дня проходження тестування дізнайтеся про всі можливі маршрути добирання до свого пункту проведення зовнішнього тестування. Розраховуйте на час, який ви можете простояти в пробці, тому виходьте із дому заздалегідь.

   Допуск абітурієнтів до місця проходження тестування забороняється за 10 хвилин до початку незалежного тестування.Краще прибудьте до місця призначення не пізніше, ніж півгодини до початку тестування.

   Хто приймає рішення про припинення роботи абітурієнта?

   За умов порушення хоча б одного з вищенаведених правил поведінки абітурієнт не допускається до роботи над тестом чи припиняє її. Рішення про заборону подальшого проходження тестування призначається  за згодою двох осіб на кожному з пунктів проведення ЗНО – колегіально уповноваженою особою  та старшим інструктором аудиторії (або черговим – у разі, якщо факт порушення правил був зафіксований за межами аудиторії).

   Дотримуйтесь основних правил, і тоді ніякі санкції незалежного тестування не торкнуться вас!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь