Подорож лабіринтами часу

Дата: 07.02.2018 15:33

2 лютого учні 1-В та 3-В класів Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (класоводи Господар Т.В. та Храпко Л.М.) відвідали історико-краєзнавчий музей селища.

Краєзнавчий музей – це місце, де зустрічаються сьогодення й минуле. Коли проходиш по залах, то відчуваєш, як дух часів, наповнює тебе. Численні експозиції радують око. У всьому своєму різноманітті представлені шедеври народних ремесел, роботи художників, живописців – всіх тих, кого повною мірою можна назвати творцями історії  Веселинівщини.

Учні відвідали також залу соціального побуту, де побачили особливості життя людей в 20 - 60 роки, їхній одяг, предмети споживання та повсякденного життя. Діти із захопленням переглядали фотографії знайомих їм місць селища та були дуже задоволені від цікавої екскурсії.