«Рукавичка» в ДНЗ «Малятко»

Дата: 22.02.2018 15:31

22 лютого 2018 року у закладі дошкільної освіти № 3 "Малятко" відбувся перегляд театралізованої вистави за змістом української народної казки "Рукавичка". Виставу підготували вихованці середньої групи "Калинонька" та старшої групи "Бджілка" разом з педагогами: дід – вихователь Лук’яненко Т.М. та діти: песик – Адомніца Нікіта,  мишка – Бадзинська Настя, жабка – Баранюк Настя, кабан – Мельничук Тимофій, зайчик – Бадзинський Денис, вовчик – Чуб Рома, лисичка – Волощук Влада, ведмідь – Волошин Артем.

Юні артисти із задоволенням демонстрували вміння імітувати рухи, міміку, інтонацію голосу героїв казки. А глядачі з вдячністю подарували маленьким таланта посмішки і гучні оплески.