Миколаївська область, Вознесенський район

Кусудамі українськими руками

Дата: 18.12.2017 13:46

В рік японської культури в Україні вчитель трудового навчання Проскурова І.І. разом з учнями Веселинівської гуманітарної гімназії імені Б.М. Мозолевського виготовили новорічні прикраси в оригінальній японській техніці «кусудамі». Кусудамі – це особливий різновид орігамі створення декоративних куль з паперу з великої кількості деталей. Тобто передбачає роботу багатьох людей для отримання гарного результату. Це сприяє згуртуванню дітей. В давнину в Японії «кусудамі», виготовлену багатьма людьми підвішували над ліжком хворої людини. Відчуваючи підтримку  цих людей, хворий швидше одужував. В сучасному світі японці прикрашають крамниці, кав'ярні, ресторани та  свої оселі на свята різноманітними «кусудамами».

Всі учні гімназії опанували техніку виготовлення цих прикрас.