Шановні учасники та вчителі олімпійського руху!

Дата: 10.01.2018 10:10

Збіг кінця ІІ етап (районний) Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін. Це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів. Веселинівський заклад загальної середньої освіти Веселинівської селищної ради 23 та 24 грудня 2017 року приймав  учасників олімпіад з української мови, інформаційно-комунікаційних технологій, економіки, екології та астрономії.

На Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови    змагалися 14 учасників від закладів освіти Веселинівської селищної ради:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського – 5 представників, з них 3 призери: І місце – Орел Вікторія, учениця 10 класу, вчитель Заворотня Н.І., ІІ місце – Гранченко Олександр, учень 11 класу, вчитель Завортня Н.І., ІІ місце – Деркач Вікторія, учениця 9 класу, вчитель Бакуринська Н.І.;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів –представниця-призер: ІІІ місце – Крижанівська Катерина, учениця 8 класу, вчитель Зайченко І.О.;
  •  від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 4 представники, з них 1 призер: І місце – Джердж Алла, учениця 9 класу, вчитель Джердж А.В.;
  • представниця-призер від Луб’янської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ місце – Сизоненко Анна, учениця 7 класу, вчитель Бялик Л.В.;
  • 1представник від Михайлівської філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 1представник від Порічанської філії Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Юні економісти мали можливість позмагатися за краще знання предмету зі своїми ровесниками, в межах шкіл І-ІІІ ступенів та гімназії нашого району:

• від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів –представник-призер: ІІІ місце – Ярчук Олександр, учень 11 класу, вчитель Троша І.Ю.;
  • від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського – представниця Брагар Лілія, учениця 11 класу, вчитель Павлюк І.В.

З екології змагалася представниця-призер від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце Данилюк Анастасія, учениця 11 класу, вчитель Кравченко А.В.

В олімпіаді з астрономії змагалися:

• від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 1 представниця;
  • від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського 1 представник.

Юні учасники інформаційно-кумунікаційних технологій мали можливість позмагатися на краще знання предмету зі своїми ровесниками, в межах нашого району, в чотирьох вікових категоріях – 8, 9, 10 та 11 класи.  Від закладів освіти Веселинівської ОТГ було 9 обдарувань:

• від районної гуманітарної гімназії ім. Б. Мозолевського –5 представників;
  • від Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 представниця;
  • від Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 представники;
  • від Порічанської філії – 1 представник.

Вітаємо всіх учасників та призерів районного етапу олімпіад бажаємо надалі бути активними учасниками інтелектуальних змагань, підносити престиж на освітньому просторі Веселинівщини. Всім переможцям бажаємо натхнення, успіхів, злету, прагнення постійно вдосконалювати свої знання та вміння, оскільки від цього залежить, наскільки успішним буде ваше майбутнє.

Педагогам, які підготували учнів бажаємо міцного здоров’я, натхнення, відчуття радості, здійснення творчих мрій.

Щира подяка організаторам та керівникам змагань, бажаємо подальших успіхів та здобутків.