Миколаївська область, Вознесенський район

День пам'яті Героїв Небесної Сотні в Зеленівській філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 23.02.2018 09:44

Щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні" відзначається  День Героїв Небесної сотні. Адже саме в ці дні, чотири роки тому, під час Революції Гідності, протистояння між народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя 107 активістів Майдану. Більшість людей загинули від куль снайперів, які влучали протестувальникам у голову, серце і шию. 21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану.

І в нашій школі 20 лютого выдбулися заходи присвяченні вшануванню  загиблих на Майдані. Вчителі та учні  пригадала ті трагічні події,  На заході була присутня бібліотекар Зеленівської бібліотеки-філії Мендус М.Г., яка допомогла в проведенні  уроку-реквієму «Герої не вмирають» в рамках зустрічі за круглим столом. Також учасники переглянули відеофільм «Небесна сотня поіменно».

Класні керівники провели уроки-мужності.