День рідної мови в Зеленівській філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ

Дата: 23.02.2018 09:39

Зеленівська філія Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів також долучилася до відзначенняДня рідної мови, з цієї нагоди  21 лютого в школі відбулися заходи присвячені цьому святу.

Вчитель української мови, Семенова Альона Валентинівна, провела цікаві заходи для учнів старших класів. Діти написали диктант, взяли участь у Турнірі мовознавців. Також оформлено цікавий куточок до Дня української мови.

Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. Тож ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.