День пам’яті Героїв Крут

Дата: 05.02.2018 08:51

У Зеленівській філії Колосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 29 січня 2018 року пройшли заходи до відзначення  Дня пам’яті Героїв Крут  пройшла бесіда за круглим столом  «На Аскольдовій могилі поховали їх», у якій  взяла участь,  крім вчителів та учнів закладу бібліотекар Зеленівської філії-бібліотеки Мендус М.Г..

Під час бесіди йшлося про подвиг студентів під Крутами – учасники  розповідали  про історичні події, що відбувались у 1918 році, обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. У ході виступів було звернуто увагу на базові цінності українського суспільства, осмислення непростого досвіду державотворення, вшанування героїзму подій під Крутами.

Для учнів була організована книжкова тематична виставка літератури«Сторінки боротьби за державну незалежність України: герої Крут». (відповідальна бібліотекар Зеленівської філії-бібліотеки Мендус М.Г.)

Всі присутні із захопленням переглянули фільм про історичне походження та значення Дня пам’яті героїв Крут та 100-річчя бою під Крутами (відповідальна вчитель історії Швагрук Ю.І.)

Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення у сьогоденні, а також спонукає до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу.