Ю.Чеповецький – дітям

2 квітня Токарівською бібліотекою-філією був проведений день читання «Ю.Чеповецький – дітям» для 1-го та 4-го класів.

Бібліотекар Горбенко О.Г. організувала та втілила в життя різноманітну програму заходів, що цікаво та всесторонньо розповіла про життя та творчість Юхима Чеповецького, якому в цьому році виповнюється 100 років з дня народження.

Як для початку заходу, бібліотекар вирішила, презентувавши книгу «Пригоди шахового солдата Пєшкіна», віртуальну презентацію «Неймовірні пригоди М'якуша, Нетака та Непосидька» та буктрейлер «Веселі пригоди Мицика і Кицика». А вже зацікавивши літературними героями, бібліотекар познайомила маленьких користувачів  із самим автором, показавши відеоролик «Сто років за десять хвилин».